Вила “GIOTA” – Неи Пори

Вила “GIOTA се наоѓа на одлична лoкација во центарот на Неи Пори на околу  100m од плажа, Располага со апартмани со една спална соба за 6 лица на I кат (две единечни легла и едно дополнително во спалната соба и два единечни во дневната соба каде што е и кујната). Од двете соби се излегува на голема аголна тераса. Апартман за 6 лица на III кат (поткровје) Распоредот на легла во овој апартман е еден брачен во кујната каде има затворена тераса со поглед кон центар и море, спална соба со две брачни легла каде се излегува на тераса со поглед кон центарот. Апартманите се опремено со: кујна со комплетен прибор за онолку лица према број на легла, фрижидер, тоалет, TV, гардеробер, тераси со масичка и столчиња. Wi-Fi интернет – бесплатен, клима со доплата 7€ од ден на лице место.  Апартманите  се наоѓаат на I и III кат. Гостите со сопствени возила, може да паркираат пред вилата. Ви посакуваме пријатен престој.

“GIOTA”
Неи Пори
термин         МАЈ                        ЈУНИ                    ЈУЛИ  
                 АВГУСТ            СЕПТЕМВРИ
19  26  02  09  16  23  30  07 14 21  28  04 11   18   25   01   08   15   22
бр. ноќи 7 7
7 7 7 7 7* 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 * 7 7 7 7 7 7
АПТ  /4+1/   115  145  185  225  265  295  495  535  595  595  595  595  595  305  275  245  205  175  135
опис на ценовникот            цени по лице со превоз цени за наем на цел апартман без превоз               цени по лице со превоз
 • НАПОМЕНА
  • Цените се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 3-то | 4-то | 5-то и 6-то лице БЕСПЛАТНО сместување;
  •  Цените  со *, се дадени за наем на цел апартман без вклучен превоз;
  •  Цените се изразени во евра, за уплата во денарска противвредност 1€ = 62мкд.
  •  При резервација задолжителна уплата на аконтација од 30%, во случај на откажување, уплатената аконтација не се враќа;
  •   Во апартман плаќаат минимум 2 лица | 3-то | 4-то | 5-то и 6-то лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, плаќаат само превоз;
  •   Во апартман, дозволено е сместување на лица согласно со предвидениот капацитет, т.е. број на легла. Преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до 6 години – БЕСПЛАТНО;
  •  Поради генерално чистење на апартманите после секоја смена, истите се напуштаат во 10:00, а се добиваат околу 14:00 часот (локално време);
  •   Хигиената си ја одржуваат самите клиенти за време на престојот;
  • Автобусот ги остава/зема патниците пред вилата.
  •   Wi-Fi интернет – БЕСПЛАТЕН!!
  •   Еarly Booking попустите НЕ се комбинираат со други попусти и НE важат за првиот и последниот термин.

  ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

  •  За уплата на два последователни термини (еден по друг), одобруваме 5% попуст на вториот термин;
  •   За аранжманите за 7 ноќи/8 дена без *, при патување со сопствен превоз се намалува -10€ од цената по лице (освен за првиот и последниот термин);
  •  Доплата за туристичка такса – 1.50€ од соба од ноќ (се плаќа во самиот објект при сместување);
  • Доплата за клима – 7€ од ден (се плаќа на лице место);
  •  Доплата за превоз: 45€ за возрасни / 35€ за деца до 12 год. Деца до 2 год. – бесплатно (без седиште);
  •  Доплата за патничко осигурување. Информации во агенција.
 • Автобуски превоз
  Скопје (паркинг пред VIP хотел наспроти саем 05:00h)
  Поаѓање од Неи Пори: 15:00 по МК време / 16:00 по ГР време (пред вилата)

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email