Аруба

Небесно сино море, идилични песочни плажи, блага клима и пристапен луксуз – ова се секогаш добри причини за да ја изберете Аруба за вашиот следен годишен одмор. Остров во јужниот дел на Карипското Море во близина на венецуелскиот брег. Се смета за еден од најпопуларните и најубавите острови во Карибите. На прв поглед победуваат нејзините 11 километри долги, бели, песочни плажи и неверојатна природа со бујни кактуси, алое вера. Симболот на заштита на островот се дивите гигантски дрвја во Националниот парк Арикок.

ДЕСЕТ ДНЕВЕН ПАКЕТ АРАНЖМАН EUR
MVC Eagle Beach 3 *Aruba                                                                     9 ноќевања со појадок   од 1482
Holiday Inn Resort Aruba 3*, Aruba                                                     9 ноќевања со појадок   од 1510
Tropicana Aruba Resort & 4*, Aruba                                                    9 ноќевања со појадок   од 1622
Amsterdam Manor Beach Resort  4*, Aruba                                       9 ноќевања со појадок   од 1703
Divi Village Golf & Beach Resort  5*, Aruba                                              9 ноќевања со појадок   од 1741
…И МНОГУ ДРУГИ ХОТЕЛИ…
ПАТУВАЊА ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛАТА ГОДИНА

 

Цената на пакет аранжманот вклучува:

  • Авионски превоз Франкфурт-Аруба-Франкфурт;
  • Трансфер аеродром-хотел-аеродром; и
  • Престој во хотел по избор.

 

Цената на авионскиот превоз:

  • Авио билетот Скопје-Франкфурт-Скопје изнесува 280 eur (цената на авио билетот е променлива во зависност од терминот на патување и расположливоста на слободните места).

 

Напомена:

  • Плаќање во денарска противвредност;
  • Цените се променливи во зависност од терминот на патување;
  • Цените се по лице за сместување во двокреветна соба.

 

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email