Авиобилети

Користењето на најсофистициран софтвер ни овозможува пристап до сите светски авиокомпании и сите дестинации. Ова во комбинација со професионалното работење на нашите вработени, нè прави идеален партнер за сите Ваши барања од областа на авио превозот.

За добивање на подетални информации од оваа област, како и добивање на висококвалитетните услуги на Инекс, посетете нè во нашите канцеларии на ул. 11 Октомври бр.5, плоштад Македонија.

 

АВИО БИЛЕТИ ЗА ЕВРОПА

Белград од 142€Даблин од 248 €Измир од 226 €
Загреб од 149 €Париз од 185 €Анталија од 226 €
Сараево од 213 €Ница од 282 €Берлин од 177 €
Љубљана од 242 €Лион од 217 €Минхен од 208 €
Виена од 178 €Марсеј од 247 €Фракнфурт од 237 €
Цирих од 255 €Рим од 177 €Салзбург од 184 €
Женева од 218 €Неапол од 230 €Мадрид од 259 €
Прага од 154€Фиренца од 329 €Валенсија од 332 €
Амстердам од 257 €Милано од 177€Лисабон од 302 €
Атина од 194 €Инстанбул од 172 €Малага од 294 €
Лондон од 181 €Анкара од 226€Брисел од 247 €
Букурешт од 271 €Варшава од 207 €С. Петерсбург од 270 €
Будимпешта од 237 €Москва од 313 €Стокхолм од 187

АВИО БИЛЕТИ ЗА АМЕРИКА

Њујорк од 605€Мајами од 746€
Вашингтон од 634€Сан Франциско од 896€
Бостон од 690€Лос Анџелес од 786€
Детроит од 754€ 

АВИО БИЛЕТИ ЗА КАНАДА

Торонто од 508 €Отава од 799€
Монтреал од 808€Калгари од 939€

Најнови Понуди

Побарај понуда

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email