Јамајка

ЧЕТИРИНАЕСЕТ ДНЕВЕН ПАКЕТ АРАНЖМАН EUR
Samsara Cliff Resort 3,5*Negril                                                                                      All inclusive   од 1559
Royal Decameron Club Caribbean 4*, Runaway Bay                                                  All inclusive   од 1623
Royal Decameron Montego Beach 4*, Montego Bay                                                     All inclusive   од 1845
Grand Bahia Principe Jamaica 5*, Runaway Bay                                                         All inclusive   од 2160
Luxury Bahia Principe Runaway Bay Don Pablo Coll 5*, Runa                                 All inclusive   од 2469
…И МНОГУ ДРУГИ ХОТЕЛИ…
ПАТУВАЊА ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛАТА ГОДИНА

 

Цената на пакет аранжманот вклучува:

  • Авионски превоз Франкфурт-Монтего Беј-Франкфурт;
  • Трансфер аеродром-хотел-аеродром; и
  • Престој во хотел по избор.

 

Цената на авионскиот превоз:

  • Авио билетот Скопје-Франкфурт-Скопје изнесува 280 eur (цената на авио билетот е променлива во зависност од терминот на патување и расположливоста на слободните места).

 

Напомена:

  • Плаќање во денарска противвредност;
  • Цените се променливи во зависност од терминот на патување;
  • Цените се по лице за сместување во двокреветна соба.

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email