Сејшели

Идеална локација за да се избега од реалноста, Сејшелите претставуваат вистински рај на земјата. Фасцинантната природа, коралните гребени, апсолутната тишина, песочните плажи од ситен бел песок ја прават оваа дестинација една од најатрактивните во светот. Температурата на водата и воздухот се движат од 24-32 ° С во текот на целата година.

ДЕСЕТ ДНЕВЕН ПАКЕТ АРАНЖМАН EUR
Berjaya Beau Vallon Bay Resort Casina 3*, Mahe                                               9 полупансиони   од 1908
Coral Strand Hotel 3,5*, Mahe                                                                                9 полупансиони   од 1935
DoubleTree by Hilton Seychelles – Allamnda Riso 4*, Anse Forban                  9 полупансиони   од 2086
Le Méridien Fisherman’s Cove 4*, Barbarons Beach                                           9 полупансиони   од 2270
…И МНОГУ ДРУГИ ХОТЕЛИ…
ПАТУВАЊА ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛАТА ГОДИНА

 

Цената на пакет аранжманот вклучува:

  • Авионски превоз Скопје-Дубаи-Викторија, Махе-Дубаи-Скопје;
  • Трансфер аеродром-хотел-аеродром; и
  • Престој во хотел по избор.

 

 

Напомена:

  • Плаќање во денарска противвредност;
  • Цените се променливи во зависност од терминот на патување;
  • Цените се по лице за сместување во двокреветна соба.

 

 

Факултативни излети:

  • Посета на островите Praslin, Mahé и La Digue.
  • Одлична прилика за љубителите на природата кои можат да видат некои од најретките видови флора и фауна.
  • Кристално чисто тиркизно море и светилиште за морски желки. Не пропуштајте ја посетата до островот на џиновски морски желки Curieuse на Praslin.

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email