Хотел Бечичи 2*-Бечичи

Хотел Бечичи 2*- се наоѓа на атрактивна локација и зазема централно место на плажата
во Бечичи , 4 км оддалечено од Будва.Окружен со зеленило овој хотел е идеален за фамилијарен одмор.
Хотелот има 106 соби и 5 апартмани,како и 5 соби на поткровје.Секоја соба има клима уред,фрижидер и кабелска телевизија. Во склоп на хотелот има ресторан,фитнес центар, терен за одбојка,фудбал,кошарка,ракомет,мини голф,билијард,детско игралиште,паркинг.

Период на патување

    Тип на
соба
17.06.
26.6.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09
15.09
  9 9 9 9 9 9 9 9 9 9
1/2 соба 345 405 445 445 445 445 415 425 345 325
1/3 соба 345 405 445 445 445 445 415 425 345 205
1/4 соба 345 405 445 445 445 445 415 425 345 325
Доплата по соба :
 *соба со тераса и поглед море  +  35 EUR,
 *соба со тераса и поглед парк  +  25 EUR
*сите соби на трет кат без оглед дали е поглед парк или поглед море  имаат доплата +25 ЕУР
 Цените во табелите се изразени во еур по лице на база 9 полупансиони
(појадок и вечера шведска маса)
Плаќањето е во денарска противредност 1еур =61,80 денари
 

НАПОМЕНА

При резервација патниците мора да се определат за одреден тип на сместување (соба со тераса/поглед море/поглед парк)  и не постои можност за дополнителни промени!!

 

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email