Ул: 11 Октомври бр.5 , Скопје
Плоштад Македонија

Добродојдовте

Да патуваме заедно

Виртуелно или реално ИНЕКС ВАШ ПАРТНЕР НА ПАТУВАЊЕ

Сервиси

Инекс ги нуди сите сервиси од туристичката индустрија

Патувања

Уморни, незадоволни, раздразливи, без енергија ???


Патувајте за Куба во текот на цела година

Одлучете се за едно поинакво патување во Куба за кое долго ќе раскажувате... Термини по Ваш избор


АКТУЕЛНИ ПОНУДИ

  БАНСКО

  БОРОВЕЦ             

  ДАЛЕЧНИ ПАТУВАЊА

  ИНДИЈА

  ИНДОКИНА

  ИЗРАЕЛ

  ПЕКИНГ / ШАНГАЈ

  БАЛИ

  АРГЕНТИНА БРАЗИЛ

  ГРУЗИЈА ЕРМЕНИЈА АЗЕРБЕЈЏАН

  МЈАНМАР

  ВЕЛИГДЕН

  АНТАЛИЈА - авион

  БАРСЕЛОНА - авион

  ПАРИЗ - авион

  ПРАГА - авион

  ДУБАИ - авион

  БУДВА / КОТОР / ДУБРОВНИК / ОСТРОГ - автобус

  БУКУРЕШТ - автобус

  МИЛАНО / ВЕРОНА / ВЕНЕЦИЈА - автобус

  ПРАГА / ВИЕНА - автобус

  ВЕНЕЦИЈА / ВЕРОНА - автобус

  ВИЕНА / БРАТИСЛАВА - автобус

  ЗАГРЕБ / ПЛИТВИЧКИ ЕЗЕРА / ДУБРОВНИК - автобус

  ЛЕТО 2017 ***ПОПУСТИ ОД 10-30%***

  ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ - ГРЦИЈА 

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - ХАЛКИДИКИ

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - АМУЛИЈАНИ 

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - СКИЈАТОС 
  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - СКИЈАТОС

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - ЗАКИНТОС 

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - ЛЕФКАДА

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - ПАРГА

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - ФУРКА

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - ХАНИОТИ

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - КАЛИТЕА

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - НЕА ФЛОГИТА

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - ПЛАТАМОНА

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - ПОЛИХРОНО

  ПРИВАТНО СМЕСТУВАЊЕ - ВРАСНА


Работи кои би ве интересирале

НЕШТО ПОВЕЌЕ ЗА ИНЕКС

Нешто повеќе за Инекс

Za nas 

 Инекс работејќи професионално и успешно во областа на туризмот, се труди да ги донесе услужните дејности во Македонија на едно повисоко ниво.

Издвојувајќи се меѓу многуте слични туристички агенции  Инекс го карактеризираат ПРОФЕСИОНАЛНОСТ, ОДРЖЛИВ КВАЛИТЕТ НА УСЛУГА, ПРЕЦИЗНОСТ, НАВРЕМЕНОСТ, УПОРНОСТ и ДОВЕРЛИВОСТ.


 


Работи кои би ве интересирале

Пребарај

Авиобилети за сите светски дестинации

Европа

БАРСЕЛОНА66€
ФРАНКФУРТ37€
ПАРИЗ29€
БРИСЕЛ49€
ВИЕНА28€
МИНХЕН55€
АМСТЕРДАМ47€
ИСТАНБУЛ38€
ИЗМИР59€
КОПЕНХАГЕН53€
БУДИМПЕШТА64€
БЕРЛИН73€
РИМ40€
ЛОНДОН52€
ДИЗЕЛДОРФ67€

Сад и Канада

ЊУЈОРК399€
ВАШИНГТОН399€
ЧИКАГО399€
ЛОС АНЏЕЛЕС449€
ТОРОНТО399€
МОНТРЕАЛ 399€
САН ФРАНЦИСКО789€
БОСТОН399€
ТАМПА752€
ЛАС ВЕГАС870€
МАЈАМИ689€
ПОРТЛАНД770€

Австралија

СИДНЕЈ580€
МЕЛБУРН580€
и многу повеќе дeстинации...
*во цените не се вклучени аеродромските такси

Календар на настани

< Настани за месец март 2017 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31  

Е-Информатор

Напредно пребарување

Дестинација

Период