Хотел Перун Лоџ 4*

РАНА РЕЗЕРВАЦИЈА :  10% попуст за резервација до 30.11.2023
Цените се по лице / ноќевање со појадок

 

28.12-03.01.2024 04.01-12.01.2024

20.01-23.02.2024

16.12-27.12.2023

13.01-19.01.2024

24.02-04.03.2024

01.12-15.12.2023

05.03-31.03.2024

Студио 2+1                           76 €                             52 €                           49€                           44 €
Едноспален апартман 2+2                           81 €                             57 €                           55 €                           50 €
Во цената е вклучено : појадок, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, ски гардеробер, интернет во лоби.
Доплата за паркинг (на рецепција) – 9€ на ден.
Дополнителни услови :
▪ Дете до 4.99 год. на дополнително легло – бесплатно
▪ Дете од 5-11.99 год. на дополнително легло  50 % попуст
▪ Дете од 5-11.99 год. на редовно легло – 25% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло  – 25% попуст
▪ Доплата за вечера :20 евра возрасни , 10 евра за деца од 5-11.99 години .
▪ Доплата за новогодишна вечера (задолжително) : возрасни – 85€, дете – 45€ (на 31.12 нема регуларна вечера)
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email