Хотел Мурите Клуб 4*

БОНУСИ : 7=6 за период на престој 01.12-21.12.2023 и 14.01-27.01.2024  04.03-15.04.2024(попустите се комбинираат )
*Бонусите и попустите за рана резервација важат за полупансион, не важат за доплатите за се вклучено
Цените се по лице -полупансион 01.12-21.12.2023 22.12-28.12.2023 29.12-01.01.2024 14.01-27.01.2024
  04.03-15.04.2024 02.01-13.01.2024

28.01-17.02.2024

(мин. 3 ноќ.)  18.02-03.03.2024
Двокреветна соба – АЗАЛИА 2+0                           46 €                             52 €                           76 €                           49 €
Едноспален апартман – АЗАЛИА 2+2                           55 €                             62 €                           85 €                           58 €
Двоспален апартман – АЗАЛИА 4+2                           46 €                             52 €                           76 €                           49 €
Двокреветна соба – ОРХИДЕА 2+0                           38 €                             46 €                           70 €                           42 €
Еднокреветна соба – ОРХИДЕА 1                            €                              €                            €                            €
Едноспален апартман – ОРХИДЕА 2+2                           48 €                             55 €                           79 €                           52 €
Двоспален апартман – ОРХИДЕА 4+2                           38 €                             46 €                           70 €                           42 €
Во цената е вклучено : појадок и вечера на шведска маса, транспорт до жичарница (по распоред), користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, парна бања, фитнес, интернет, паркинг.
Доплата за ALL INCLUSIVE – возрасен 16€ , дете од 6-13.99 год. – 8€ (појадок, ручек, ужина, вечера, неограничени пијалоци од 10-22 часот)
Дополнителни услови :
▪ Деца до 5.99 год. – бесплатно
▪ Прво дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – бесплатно
▪ Второ дете од 6-13.99 год. на дополнително легло во едноспален апартман – 50% попуст
▪ Дете од 2-13.99 год. на редовно легло во двокреветна соба – 50% попуст
▪ Возрасен на дополнително легло во едноспален апартман – 30% попуст
▪ За сместување во двоспален апартман се плаќаат 4 полни суми и важат условите за лица на доп.легло (доколку има)
▪ Доплата за новогодишна вечера : возрасни – 100€, дете од 6-13.99 год.- 60€
▪ Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден

Сместување во еднокреветна соба + 50 % од цената по лице

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email