Хотел Бечичи 2*-Бечичи

Хотел Бечичи 2*- се наоѓа на атрактивна локација и зазема централно место на плажата
во Бечичи , 4 км оддалечено од Будва.Окружен со зеленило овој хотел е идеален за фамилијарен одмор.
Хотелот има 106 соби и 5 апартмани,како и 5 соби на поткровје.Секоја соба има клима уред,фрижидер и кабелска телевизија. Во склоп на хотелот има ресторан,фитнес центар, терен за одбојка,фудбал,кошарка,ракомет,мини голф,билијард,детско игралиште,паркинг.

Период на патување

    Тип на
соба
11.06
17.06
17.06.
26.06.
26.06.
05.07.
05.07.
14.07.
14.07.
23.07.
23.07.
01.08.
01.08.
10.08.
10.08.
19.08.
19.08.
28.08.
28.08.
06.09.
06.09
15.09
  6 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9
1/2 соба 210 325 385 415 415 415 415 415 405 325 305
1/3 соба 210 325 385 415 415 415 415 415 405 325 305
1/4 соба 210 325 385 415 415 415 415 415 405 325 305
Доплата по соба :  соба со тераса и поглед море  +  35 EUR,
соба со тераса и поглед парк  +  25 EUR
 Цените во табелите се изразени во еур по лице на база 9 полупансиони
(појадок и вечера шведска маса)
Плаќањето е во денарска противредност 1еур =61,80 денари
 

 

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email