Хотел Unique Resort and Spa – Охрид

Хотелот Unique Resort & Spa e ново отворен хотел. Хотелот е еден од најголемите и најлуксузните хотели на охридското крајбрежје. Располага со дво- тро и четирикреветни соби .

Секоја соба е опремена со: клима уред, мини бар, безжичен интернет, дирекна телефонска линија, кабелска телевизија, купатило со туш кабина или када. Користењето на паркинг и надворешен базен е вклучено во цената

Цените во табелата се изразени по соба на ден, на база Ноќевање со појадок

тип на соба Јан. Фев. Март, Април, Ное. Дек. Мај, Јуни, Септ. Окт. Јули, Август
еднокреветна 68 72 81
двокреветна 90 96 108
трокреветна 126 135 150
четворокреветна 152 164 184
фамилијарен апп. (мин. 4 лица) 225 240 270
Мастер апп. (мин. 4 лица) 240 256 288
дете од  6 – 11,99г. 22,5 24 27

*Во цената е вклучена туристичка такса, фитнес, спа центар (без масажи) игротека, паркинг и wi-fi.

Политика на отказ за откажување:

До 7 дена пред пристигање – без пенали

Помалку од 7 дена – 50% пенали

Од 3-0 дена пред пристигање – 100% пенали

Доплата за вечера 15eur за возрасно лице од вечер. Доплата за вечера за деца 6-11,99 години 8eur од вечер.

Политика за деца:

  • 0-5,99 години се сместува бесплатно
  • 6-11,99 години 50%

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email