ApartHotel Palazzo 4* – Сончев Брег

Апарткомплекс PALAZZO 4* се наоѓа на 150м од популарната плажа CACAO BEACH и има 2 базена, ресторан и барови. Сместувањето е во апартмани, кои се кујна, кабелска ТВ, тераса и тоалет.

ПОПУСТ ЗА РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

– 15% попуст за резервации направени до 31.03.2022
– 10% попуст за резервации направени до 30.04.2022

Цени за термини по типови простории за ALL INCLUSIVE

ТЕРМИНИ 08.06.2022-20.06.2022 07.09.2022-20.09.2022

ALL INCLUSIVE

21.06.2022-06.07.2022  01.09.2022-06.09.2022

ALL INCLUSIVE

07.07.2022-18.07.2022 26.08.2022-31.08.2022

ALL INCLUSIVE

19.07.2022-25.08.2022

ALL INCLUSIVE

Лице во Апартман 33 €  40 € 48 € 58 €

Цените се во евра по лице за 1 ноќевање на база ALL INCLUSIVE и вклучуваат :

– Користење на базен

– Лежалки и чадори покрај базенот

Капацитет на сместување:
Апартман  –  2 возрасни + 2 деца до 11,99 години, 3 возрасни + 1 дете до 11,99 години или 4 возрасни

Попусти:
Дете до 1.99 години – бесплатно
Прво дете 2-11.99 години на дополнителен кревет со двајца  возрасни во апартман – БЕСПЛАТНО
Второ дете 5-11.99 години на дополнителен кревет до двајца возрасни во апартман- плаќа 50 % од цената за возрасен
Трет возрасен во апартман – 80% од регуларната цена
Четврт возрасен во апартман – 50% попуст на регуларната цена
Плаќање 50% со направена резервација, а остатокот се доплаќа две недели пред датумот на сместување.
Во цените не е вклучено : патничко осигурување и туристичка тaкса 1€ по лице на ден
Цените се во евра, а плаќањето е исклучиво во денари по курс 62 мкд=1евро

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email