Вила Сала – Ксамил

Вила Сала – Ксамил

Вила Сала лоцирана во Ксамил се наоѓа на 200м од плажа, до плажа има 5мин пешачење,располага со двор и 3 спрата со соби. Собите се лоцирани на приземје, први и втор спрат. На приземје се студиа за 3 и 4 лица и гледаат во градина, на прв и втор спрат се студиа за 2 и 3 лица. Сите соби располагаат со сопствен тоалет, клима (вклучена во цената), кујна опремена со прибор за готвење, фиржидер, тв, балкон, комарници.

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.03.2022

 

ЦЕНА ПО ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ 1/2 ( стд за 2 лица) 1/3 ( стд за 3 лица) 1/3 Мезонет (за 3 лица) 1/3 Апп приземје со одделена спална (за 3 лица) 1/4+1 ( стд за 4 лица) Коментар
27.05-03.06.2022 7 69 79 89 99 109 Промо цена
03.06-10.06.2022 7 129 139 149 159 169 Промо цена
10.06-17.06.2022 7 169 179 189 199 209
17.06-24.06.2022 7 189 199 209 219 229
24.06-01.07.2022 7 209 219 229 239 249
01.07-08.07.2022 7 259 269 279 289 299
08.07-15.07.2022 7 299 309 319 329 339
15.07-22.07.2022 7 299 309 319 329 339
22.07-29.07.2022 7 299 309 319 329 339
29.07-05.08.2022 7 299 309 319 329 339
05.08-12.08.2022 7 299 309 319 329 339
12.08-19.08.2022 7 299 309 319 329 339
19.08-26.08.2022 7 289 299 309 319 329
26.08-02.09.2022 7 259 269 279 289 299
02.09-09.09.2022 7 169 179 189 199 209
09.09-16.09.2022 7 149 159 169 179 189
16.09-23.09.2022 7 129 139 149 159 169 Промо цена
23.09-30.09.2022 7 79 89 99 109 119 Промо цена

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

На ПРОМО цените не следува попуст за два последователни термина и попуст за рана резервација, попустите не можат да се комбинираат

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку граничен премин Ќафасан: 

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 50€ по лице

Агенцијата го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%   

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

*За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
*Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до неполни 6 години во легло со родител
*Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
*Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email