Вила Бушати – Ксамил

Вила Бушати

Вилата Бушати е реновирана пред три години.  Има трокреветни соби, трокреветни со помошен лежај(фотелја на отворање),  и студиа со 4 кревети. Од плажа е оддалечена 50 метри. Студијата се опремени со кујна, клима, фрижидер, СМАРТ ТВ (можат да се поврзат со wi-fi од вилата). Во дворот на вилата има и скара, која можат клиентите да ја користат за своите потреби. Во вилата има паркинг кој е на располагање на клиентите. Има WI-FI со рутер на секој спрат. Вилата поседува и сопствен агрегат во случај да дојде до прекин на ел. енергија. ДУПЛЕКСОТ се наоѓа во стамбена зграда, чија надворешност не е атрактивна. Внатрешноста на апартманот е комплетно реновирана и поседува една дневна соба со два дупли каучи на пуштање (4 деца макс) и плус две спални соби една со француски една со одвоени кревети (кои по потреба се спојуваат) – опремен за ДВЕ ФАМИЛИИ. Опремен е со кујна, клима, фрижидер, ТВ, WI-FI. Се наоѓа на 60 метри од плажа.

Координати: 39.766595, 19.998031

 

ВИЛА БУШАТИ – КСАМИЛ
ЦЕНА ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Период Ноќ. 1/2 (студио за 2 лица) 1/3 (студио за 3 лица) 1/4 (студио за 4 лица) 2/6 (дуплекс за 6 лица) Промо цени
03.06 – 10.06.2022 7 89 99 129 159 Промо цена
10.06 – 17.06.2022 7 179 189 209 239
17.06 – 24.06.2022 7 199 219 239 269
24.06 – 01.07.2022 7 229 239 259 299
01.07 – 08.07.2022 7 269 289 309 349
08.07 – 15.07.2022 7 319 329 349 399
15.07 – 22.07.2022 7 319 329 349 399
22.07 – 29.07.2022 7 319 329 349 399
29.07 – 05.08.2022 7 319 329 349 399
05.08 – 12.08.2022 7 319 329 349 399
12.08 – 19.08.2022 7 319 329 349 399
19.08 – 26.08.2022 7 299 319 339 379
26.08 – 02.09.2022 7 269 279 309 349
02.09 – 09.09.2022 7 179 189 209 239
09.09 – 16.09.2022 7 149 169 179 209 Промо цена
16.09 – 23.09.2022 7 109 129 139 159 Промо цена

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 31.03.2022

Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот

  • Дете на дополнително легло 0-7 год. (не користи легло)  – БЕСПЛАТНО
  • Сместување во собите е во 13 часот по локално време а напуштање на апартманите е во 10 часот по локално време
  • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 61,8 денари.
  • Местоположба: Вилата се наоѓа на околу 50 метри од една од преубавите плажи во Ксамил

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Ксамил преку граничен премин Ќафасан: 

Скопје (Дрводекор) -Трансфер до Битола 50€ по лице

Агенцијата го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%   

ОСТАНАТИ УСЛОВИ И ПОПУСТИ

*За уплата на два последователни термини одобруваме 7% попуст (овој попуст не е важечки за промо термините)
* попустите не може да се комбинираат,
*Во студио е дозволено сместување на лица согласнопредвидениот капацитет (број на кревети), преку дозволениот број може да се смести максимум едно дете до неполни 6 години во легло со родител
*Превозот ги слегува патниците на најблиската локација до сместувањето каде може да се паркира автобус
*Препорачуваме патничко осигурување (информации во агенцијата)

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email