Apollon Hotel 4* – Саранда

Apollon Hotel e Adults Only, односно дозволува престој за лица над 14 години. Нуди приватна плажа и соби со поглед на море. Собите располагаат со вифи, ТВ, мини бар… Хотелот нуди приватен паркинг. Во летото исто така нуди и масажи со доплата.

ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЦЕНИ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 61,8МКД

APOLLON HOTEL +14 / 4 STAR / SARANDA
НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК 01.01.2021
31.05.2021
01.06.2021
09.06.2021
10.06.2021
30.06.2021
01.07.2021
31.08.2021
01.09.2021
20.09.2021
21.09.2021
30.09.2021
01.10.2021
30.11.2021
ЦЕНИ ПО СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК
TRIPLE ROOM SIDE SEA VIEW
DOUBLE 49 70.4 70.4 99 70.4 70.4 49
TRIPLE 70 89.1 89.1 122.1 89.1 89.1 70
DOUBLE SEA VIEW
DOUBLE 55 77 77 110 77 77 55
DOUBLE DELUXE SIDE VIEW
DOUBLE 55 77 77 110 77 77 55
QUADRUPLE DELUXE NO VIEW
TRIPLE 69.3 89.1 89.1 119 89.1 89.1 69.3
QUARDRIPLE 83.6 105.6 105.6 132 105.6 105.6 83.6
QUADRUPLE DELUXE WITH BALCONY
TRIPLE 72.6 95.7 95.7 122.1 95.7 95.7 72.6
QUARDRIPLE 88 114.4 114.4 141 114.4 114.4 88
TRIPLE SEA VIEW
TRIPLE 72.6 95.7 95.7 128.7 95.7 95.7 72.6

Во цената не е вклучена задолжителна туристичка такса по лице на ден од 2еур, дете од 2-11,99год – 1еур на ден

Во консултација со агентите на продажба, може да добиете цена и на база Полупансион

Минимум престој од 3 ноќевања

Политика на отказ на резервација:

До 11 дена пред пристигање без пенали, од 10-0 дена пред пристигање – 100% пенали

Најнови Понуди

Побарај понуда

Слични понуди

02 3216389

Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in

Address

184 Mayfield St. Hopewell
Junction, NY 12533

Phone

Email