Ул: 11 Октомври бр.5 , Скопје
Плоштад Македонија

Патувања

Промоции

Искористете ги попустите!!!
повеќе

Зимувајте и Летувајте со ТУИ

Бидете ексклузивни...

повеќе

За Вас одбравме...

Хотелски аранжмани по најповолни цени

повеќе


ИБИЦА

Ибица е остров на Средоземното море источно од Валенсија и Барселона. Вистинска шпанска престолнина на добра забава, совршен избор за оние кои забавата им е важен дел од летниот одмор. Многубројните песочни плажи, прекрасното Средоземно море, рестораните, кафе-баровите и дискотеките носат загарантирана забава и насмевка на лицето.

Ибица се смета за монденски остров со врвен ноќен живот и воедно нуди можност за беспрекорна релаксација и уживање. Просечната дневна температура во периодот од јуни до септември изнесува 29 септември, а на водата 25 степени.

Ова лето одлучете се за Ибица и поминете незаборавен одмор на островот на забавата!


Пакет аранжман
ЕУР
1

HOTEL MARCO POLO 3*, San Antonio

8 ноќевања+појадокод 726
2SOL PINET PLAYA 3*, San Antonio

8 ноќевања+појадок

од 748
3AZULINE HOTEL GALFI 2*, San Antonio8 ноќевања+појадок од 759
4COSTA SUR 2*, San Antonio8 ноќевања+појадок од 785

И МНОГУ ДРУГИ ХОТЕЛИ...
Термини за патување: во период од јуни до септември Цената на пакет аранжманот вклучува:

 - Aвионски превоз Скопје-Рим-Ибица-Рим-Скопје

 - Трансфер аеродром-хотел-аеродром

 - Хотел по избор

Напомена:

 - Плаќањето е во денарска против вредност;

 - Цените се променливи во зависност од термините за патување;

 - Цените се по лице за сместување во двокреветна соба.

 - Патничкото осигурување и факултативните излети не се вклучени во цената.

 Можност за организирање на факултативни излети:

 - Посета на замокот кој се наоѓа над градот и од кој можете да уживате во преубавиот панорамски поглед. Покрај замокот, можете да ги разгледате и катедралата и манастирот кои ќе го одземат вашиот здив.

 - Најдобрите клубови во кои можете да си поминете незаборавно се: Space, Club Pacha и Privilege.

 - Од 18-ти јуни до 24-ти септември, секој вторник има забава на брод која не смее да се пропушти. Се тргнува приквечер од пристаништето во Сан Антонио со голем брод кој на полноќ ве води до клубот Together и повторно ве враќа назад во градот наутро.


ПАТУВАЊЕТО ГО ОБНОВУВА ДУХОТ!


Пребарај

Авиобилети за сите светски дестинации

Европа

БАРСЕЛОНА66€
ФРАНКФУРТ37€
ПАРИЗ29€
БРИСЕЛ49€
ВИЕНА28€
МИНХЕН55€
АМСТЕРДАМ47€
ИСТАНБУЛ38€
ИЗМИР59€
КОПЕНХАГЕН53€
БУДИМПЕШТА64€
БЕРЛИН73€
РИМ40€
ЛОНДОН52€
ДИЗЕЛДОРФ67€

Сад и Канада

ЊУЈОРК399€
ВАШИНГТОН399€
ЧИКАГО399€
ЛОС АНЏЕЛЕС449€
ТОРОНТО399€
МОНТРЕАЛ 399€
САН ФРАНЦИСКО789€
БОСТОН399€
ТАМПА752€
ЛАС ВЕГАС870€
МАЈАМИ689€
ПОРТЛАНД770€

Австралија

СИДНЕЈ580€
МЕЛБУРН580€
и многу повеќе дeстинации...
*во цените не се вклучени аеродромските такси

 

Календар на настани

< Настани за месец април 2021 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Е-Информатор