Ул: 11 Октомври бр.5 , Скопје
Плоштад Македонија

Патувања

Промоции

Искористете ги попустите!!!
повеќе

Зимувајте и Летувајте со ТУИ

Бидете ексклузивни...

повеќе

За Вас одбравме...

Хотелски аранжмани по најповолни цени

повеќе


СЕЈШЕЛИ

Сејшелите се островска држава во Индискиот Океан која се состои од две групи острови: Амирантски и Сејшелски.

Земјата има тропска клима. Просечната температура на водата и воздухот се движат од 24-32 степени во текот на целата година.

На Сејшелите ќе видите вистински луксуз од рајски плажи со тропска вегетација, кристално-чиста вода и разновиден подводен свет.

Посетете ја оваа земја, внесете егзотика во Вашиот живот и уверете се дека постои рај на земјата!


Пакет аранжманЕУР
1

BERJAYA BEAU VALLON BAY RESORT CASINA 3*, Mahe

14 ноќевања+појадокод 1668
2THE BRITANNIA HOTEL 3*, Praslin

14 ноќевања+појадок

од 1900
3CORAL STRAND HOTEL 3,5*, Mahe14 ноќевања+појадок од 2232
4CHATEAU ST. CLOUD 3*, La Digue14 ноќевања+појадок од 2324

И МНОГУ ДРУГИ ХОТЕЛИ... Цената на пакет аранжманот вклучува:

 - Aвионски превоз Франкфурт-Викторија, Махе-Франкфурт

 - Трансфер аеродром-хотел-аеродром

 - Хотел по избор

Цената на авионски превоз:

 - Авио билет Скопје-Франкфурт-Скопје изнесува 294eur (цената на авио билетот е променлива во зависност од терминот на патување и расположливоста на слободните места).

Напомена:

 - Плаќањето е во денарска против вредност;

 - Цените се променливи во зависност од термините за патување;

 - Цените се по лице за сместување во двокреветна соба.

 Можност за организирање на факултативни излети:

 - Посета на островите Praslin, Mahe и La Digue.

 - Одлична прилика за љубителите на природата кои можат да видат некои од најретките видови флора и фауна.

 - Кристално чисто тиркизно море и светилиште за морски желки. Не пропуштајте ја посетата до островот на џиновски желки Curieuse на Praslin.


ПАТУВАЊЕТО ГО ОБНОВУВА ДУХОТ!


Пребарај

Авиобилети за сите светски дестинации

Европа

БАРСЕЛОНА66€
ФРАНКФУРТ37€
ПАРИЗ29€
БРИСЕЛ49€
ВИЕНА28€
МИНХЕН55€
АМСТЕРДАМ47€
ИСТАНБУЛ38€
ИЗМИР59€
КОПЕНХАГЕН53€
БУДИМПЕШТА64€
БЕРЛИН73€
РИМ40€
ЛОНДОН52€
ДИЗЕЛДОРФ67€

Сад и Канада

ЊУЈОРК399€
ВАШИНГТОН399€
ЧИКАГО399€
ЛОС АНЏЕЛЕС449€
ТОРОНТО399€
МОНТРЕАЛ 399€
САН ФРАНЦИСКО789€
БОСТОН399€
ТАМПА752€
ЛАС ВЕГАС870€
МАЈАМИ689€
ПОРТЛАНД770€

Австралија

СИДНЕЈ580€
МЕЛБУРН580€
и многу повеќе дeстинации...
*во цените не се вклучени аеродромските такси

 

Календар на настани

< Настани за месец април 2021 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Е-Информатор