Ул: 11 Октомври бр.5 , Скопје
Плоштад Македонија

Контакт

Локација

Централен плоштад во Скопје - Плоштад Македонија. Паркинг во близина.

Комуникација

Неколку телефонски линии, е-маил, факс.
повеќе

Тим

Ќе Ве пречека љубезен, професионален и доверлив тим за да одговори на Вашите барања и да ги реши Вашите проблеми.


КОНТАКТ

АДРЕСА

ул. 11 Октомври бр.5 , Скопје

ОДДЕЛ ЗА АВИОБИЛЕТИ

тел: 02 3216 120
e-mail: inex1@t-home.mk 

ОДДЕЛ ЗА АРАНЖМАНИ

тел: 02 3216 389

факс: 02 3 22 42 42
e-mail: inex2@t-home.mk

КОНТАКТ ФОРМА

КОНТАКТ ФОРМА
Име:
Презиме:
E-mail:
Коментар:
 

Пребарај

Авиобилети за сите светски дестинации

Европа

БАРСЕЛОНА66€
ФРАНКФУРТ37€
ПАРИЗ29€
БРИСЕЛ49€
ВИЕНА28€
МИНХЕН55€
АМСТЕРДАМ47€
ИСТАНБУЛ38€
ИЗМИР59€
КОПЕНХАГЕН53€
БУДИМПЕШТА64€
БЕРЛИН73€
РИМ40€
ЛОНДОН52€
ДИЗЕЛДОРФ67€

Сад и Канада

ЊУЈОРК399€
ВАШИНГТОН399€
ЧИКАГО399€
ЛОС АНЏЕЛЕС449€
ТОРОНТО399€
МОНТРЕАЛ 399€
САН ФРАНЦИСКО789€
БОСТОН399€
ТАМПА752€
ЛАС ВЕГАС870€
МАЈАМИ689€
ПОРТЛАНД770€

Австралија

СИДНЕЈ580€
МЕЛБУРН580€
и многу повеќе дeстинации...
*во цените не се вклучени аеродромските такси

 

Календар на настани

< Настани за месец април 2021 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Е-Информатор