Ул: 11 Октомври бр.5 , Скопје
Плоштад Македонија

Авиобилети

Вие одберете

Авиобилети за сите светски дестинации.

За Вас одбравме

Авиобилети со ниско буџетни авиокомпании
повеќе

Секогаш достапни

Телефон   02/ 3216 120
Е-маил    inex1@t-home.mk
Факс        02/ 3224 242


Aвио билети

Користењето на најсофистициран софтвер ни овозможува пристап до сите светски авиокомпании и сите дестинации. Ова во комбинација со професионалното работење на нашите вработени, нè прави идеален партнер за сите Ваши барања од областа на авио превозот.

За добивање на подетални информации од оваа област, како и добивање на висококвалитетните услуги на Инекс, посетете нè во нашите канцеларии на ул. 11 Октомври бр.5, плоштад Македонија.


ФОРМА ЗА РЕГИСТРИРАЊЕ
Од  
До  
Датуми на патување  
Билет
Име и презиме на патници  
Датуми на раѓање на децата
Контакт телефон  
E-mail    

Пребарај

Авиобилети за сите светски дестинации

Европа

БАРСЕЛОНА66€
ФРАНКФУРТ37€
ПАРИЗ29€
БРИСЕЛ49€
ВИЕНА28€
МИНХЕН55€
АМСТЕРДАМ47€
ИСТАНБУЛ38€
ИЗМИР59€
КОПЕНХАГЕН53€
БУДИМПЕШТА64€
БЕРЛИН73€
РИМ40€
ЛОНДОН52€
ДИЗЕЛДОРФ67€

Сад и Канада

ЊУЈОРК399€
ВАШИНГТОН399€
ЧИКАГО399€
ЛОС АНЏЕЛЕС449€
ТОРОНТО399€
МОНТРЕАЛ 399€
САН ФРАНЦИСКО789€
БОСТОН399€
ТАМПА752€
ЛАС ВЕГАС870€
МАЈАМИ689€
ПОРТЛАНД770€

Австралија

СИДНЕЈ580€
МЕЛБУРН580€
и многу повеќе дeстинации...
*во цените не се вклучени аеродромските такси

 

Календар на настани

< Настани за месец април 2021 >
П В С Ч П С Н
  1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30  

Е-Информатор